Nazywam się Kasia Mojsiewicz.

I kocham życie! Uwielbiam doświadczać jego pełnej różnorodności, możliwości, naszej wewnętrznej siły i mocy kreacji.

Z wykształcenia jestem socjologiem, z zawodu praktykiem biznesu z 15-letnim stażem w badaniach marketingowych i IT. Z zamiłowania od lat zgłębiam świat duchowości. Jestem niezwykle wdzięczna moim nauczycielom i przewodnikom: Francoise Rambaud, Giten Tinkov, Pushan Govind, Małgorzata Wołukanis, Melissa Joy Jonsson, Arvick Baghramian, Katarzyna Maksymiuk & Konrad Kuśnierzewski.

Prowadzę warsztaty łączące różne techniki wewnętrznego oczyszczenia, techniki oddechowe, pracy z energią i czakrami, ruchem. Sięgam w nich po elementy Breath Flow, medytacje aktywne OSHO, autorskie medytacje prowadzone. Wszystko po to, by spotkać się ze sobą, oczyścić swoje życie, odnaleźć i dostrzec szczęście.

Czuję, że moją misją jest nieść światło, budować przestrzeń do spotkania z sobą samym. Pozwolić odnaleźć i aktywować Wewnętrzną Moc.

Czuję też, że duchowość dotyczy każdego z nas. Każdy powinien mieć szansę dotknięcia bogatych praktyk Wschodu, szamańskich ścieżek mocy, hawajskich technik uzdrawiania, sufickich tańców oczyszczenia. Każdy powinien mieć szanse by dotknąć ich w czasie, który wybiera, w formie, którą akceptuje.

To moja ścieżka. Mój cel.

Jeśli czujesz, że nasze spotkanie mogłoby być dla Ciebie czymś ciekawym i ważnym, serdecznie zapraszam!